Семінар

Виконання контрактів під час війни

Дата: 15 вересня 2022, 11:00-13:00

AGA Partners запрошує вас відвідати семінар, присвячений особливостям виконаннядоговорів поставки сільськогосподарських товарів під час війни.

  • Як війна впливає на виконання контракту?
  • Яка ситуація в українських портах?
  • Які останні зміни в експорті товарів з України?
  • Як діє положення про неможливість відвантаження товару?
  • Як слід використовувати положення про форс-мажор і воєнні ризики?
  • Чи маєте ви право розірвати договір?

На всі ці та багато інших питань AGA Partners дадуть відповідь на семінарі, організованому спеціально для учасників Agro&FoodSecurityForum. Grains, Oilseeds, Pulses.

AGA Partners, юридична компанія з більш ніж 15-річним досвідом супроводження торгівлі сировинними товарами, проведе спеціальний семінар, присвячений впливу російсько-української війни на виконання договорів поставки сільськогосподарських товарів. AGA Partners поділиться нещодавнім досвідом роботи з найскладнішими справами та підсумує останні тренди у застосуванні положення про форс-мажор.

Приєднуйтесь до нашого семінару, щоб отримати практичні знання з наступних питань:

  1. Неможливість відвантаження товару, форс-мажорні обставини та положення про військовий ризик у контрактах: деталі мають значення!
  2. Актуальні справи по виконанню контрактів під час війни.
  3. Рекомендації щодо мінімізації ризиків, що виникають у зв’язку із російсько-українською війною.

Спікери:

Ірина Мороз,партнерка AGA Partners.

Ірина є визнаною експерткою у галузі міжнародного арбітражу, міжнародної торгівлі та вирішення судових спорів (за версією Best Lawyers, The Legal 500).

Ірина володіє унікальним досвідом і знаннями, які дозволяють їй консультувати клієнтів з усіх питань укладення експортних контрактів та міжнародних вантажних перевезень. Величезний досвід Ірини Мороз в практиці вирішення спорів включає супровід складних комерційних арбітражів у таких арбітражних установах як ICC, SCC, LCIA тощо, a також вирішенні торгових і морських спорів в GAFTA, FOSFA, LMAA, RSA.

Іван Касинюк, партнер AGA Partners.

Провідний юрист у галузі вирішення спорів, визнаний світовими юридичними рейтингами (Chamber and Partners, The Legal 500). Іван спеціалізується на торгівлі сировинними товарами та міжнародних арбітражах GAFTA, FOSFA та LMAA. Завдяки глибоким знанням англійського права та особливостей торгівлі сировинними товарами, Іван регулярно бере участь в англійських судових процесах у якості експерта.

Іван, разом з Іриною Мороз, є першим українським юристом, запрошеним в якості лектора навчальних курсів GAFTA з питань міжнародної торгівліу рамках Програми безперервного професійного розвитку GAFTA (CPDP).

Павло Лебедєв, юрист AGA Partners.

Павло спеціалізується у галузі міжнародного комерційного арбітражу, міжнародній торгівлі та транскордонних спорах. Його досвід включає численні арбітражні спори в GAFTA та FOSFA щодо форс-мажорних обставин та запобігання відвантаженню. Він займається контрактами найбільших компаній Чорноморського регіону.

У 2021 році Асоціація правників України номінувала Павла на премію «Кращий молодий юрист».